O značce

PODLAHY SCHEUCHER

… jsou darem přírody. Ze všech materiálů, které příroda nabízí, má DŘEVO nejdelší tradici a největší možnosti pro budoucnost. Dříve byly tyto podlahy známé pod značkou Steirer Parkett.

DŘEVO

  • dává vašemu domovu příjemné kouzlo jedinečnosti, přirozený vzhled a výraznou barvu, vyzařuje z něj teplo a komfort po dlouhé generace.
  • každé prkno tvoří skutečný originál.
  • vytváří zdravé prostředí vašeho domova díky ideálním vlastnostem přírodního materiálu.
  • stále si uchovává svěží vůni lesa.

Zavřete oči, zhluboka se nadechněte a vychutnejte si ten pocit.

Naše úcta k přírodě se odráží v kvalitě podlah Scheucher.

Přírodní surový materiál je u nás v nejlepších rukou. Podlahy Scheucher se vyrábí podle nejpřísnějších pravidel. Podle technologií Scheucher Holzindustrie se každá jednotlivá etapa výrobního procesu zakládá na použití našich přírodních zdrojů tím nejvhodnějším způsobem a uplatněním nejpřísnějších norem ochrany životního prostředí. Tyhle technologie umožňují Scheucher Holzindustrie, rodinné firmě s dlouholetou tradicí, vytvořit prvotřídní výrobek nejvyšší kvality.

Novinky

Novinkou v řadě Scheucher je kolekce VALLETTA. Základem kolekce je dub country prkno. Povrch je kartáčovaný, upravený voskovým olejem, obvodové hrany jsou s fází V4. Rozměry prken jsou 14 × 182 × 2 200 mm, nášlapná vrstva je cca 3,6 mm. Vybírejte mezi barvou přírodní, bílou, šedou, světle či tmavě hnědou.

Pokud preferujete povrch hladký či větší výběr barev, je tu pro Vás kolekce barvených prken Rembrandt, Picasso a Da Vinci. REMBRANDT – hladká prkna jsou dodávána s povrchovou úpravou, a to buď pouze s transparentním voskovým olejem nebo též barvené, dle Vašeho výběru. PICASSO – kartáčovaná prkna, pro která platí vše jako pro prkna REMBRANDT.

Vrcholem naší nabídky je kolekce prken DA VINCI. Kartáčovaná dubová prkna se speciální povrchovou úpravou, vždy v kombinaci 2 barev.

Naše systémy pokládky

Třívrstvé parkety

U tohoto tradičního systému pokládky jsou parketové prvky ze všech stran upevněny perem a drážkou. Při celoplošném přilepení je zapotřebí lepení tvaru H, kdy se lepidlo nanáší na čelní drážku a krátké navazující úseky podélné drážky.

Novoloc®      

NOVOLOC.jpg U spojovacího systému Novoloc® bez použití lepidla jsou jednotlivá podlahová prkna jen jednoduše zasazena do sebe. Řady prken se přitom samy vyrovnávají.

BILAflor®

BILAflor.jpg


Díky různým velikostem podlahových prvků a možnostem pokládky otevírá tento dvouvrstvový systém netušené možnosti v individuálním uspořádání obytného prostoru. Všechny výrobky mají tentýž profil a lze je mezi sebou kombinovat.


 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.